Суріпиця яра Введіть вашу поштову адресу для підписки на новини нашого сайту
10.10.2008

    Суріпиця яра (Brassica campestris var.oleifera f. annua D.C.) –  однорічна рослина родини капустяних (Brassicacea). Вирощується на насіння, зелену масу і на сидерат в одновидових  і змішаних посівах. Важливий інтерес представляє у основних і проміжних посівах як ультрарання культура. 
    Яра суріпиця за короткий час формує 35-45 т/га урожайність зеленої маси. Рослина високооблистнена 46-52%. Урожайність насіння становить  1,5-1,8 т/га. Як високо олійна культура, забезпечує понад 800 кг/га олії. За своїм продуктивним потенціалом дещо поступається ріпаку ярому.
    Надземна маса суріпиці ярої в кормовій стиглості відрізняється цінним хімічним складом. Вміст сухої речовини становить 12-14%, протеїну –17-20, БЕР – 34-36, клітковини – 24-25%.

    МОРФОБІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

     Суріпиця яра в умовах Лісостепу та Полісся України сягає висоти 125-135 см. Стебло гіллясте, добре облистнене. Листки ліровидні, глибокою серцевидною основою повністю охоплює стебло. Суцвіття – китиця.  Квітки дрібні, золотисто-жовті. Чашолистики – жовто-зелені. Цвітіння починається з верхньої частини суцвіть. Плід – гладенький стручок.  Стручки розміщені на рослині під гострим кутом, вгору. Насіння дрібне, майже кругле, червонувато-коричневе. Маса 1000 шт. – 2,0-2,3 г. Кількість насінин у стручку коливається від 18 до 27. 
    Холодостійка культура.  Насіння починає проростати при температурі +2...+30С. Сходи витримують весняні приморозки до мінус 3...40С. У фазі бутонізації-цвітіння осінню рослини витримують пониження температури до мінус 6...70С. 
    Яра суріпиця вважається посухостійкою рослиною, але при температурах вище +20…+250С вона формує малооблистнений неповноцінний травостій. 
     Для повного достигання насіння суріпиці ярої необхідно 1200-15000С сума ефективної температури. 
    Яра суріпиця як і всі капустяні, дуже чутлива до поживних речовин, особливо на вміст азоту в грунті. Його нестача негативно впливає на ріст і розвиток рослин.
    Вегетаційний період на зелений корм  становить 30-45, на насіння – 70-72 діб.

    СОРТИ

    В Державний реєстр України занесено сорт ярої суріпиці 'Горянка'. Добре відомий сорт 'Чаніта'.


    ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

    На зелену масу і сидерат суріпицю яру сіють від ранньої весни до ІІІ декади серпня. Перед сівбою необхідно ретельно підготовити грунт. Залежно від щільності і вологості грунту проводять передпосівне і післяпосівне коткування. 
    Глибина загортання насіння становить 20-30 мм. Оптимальною нормою висіву є  4-5 кг/га якісного насіння.  Для рівномірного посіву  необхідно насіння змішувати з баластом 1:2 (нітроамофоскою чи нітрофоскою).
    Для одержання високого врожаю зеленої маси необхідно вносити під культивацію мінеральні добрива із розрахунку N60P60K60. 
    На насіння суріпицю яру треба сіяти рано весною (І-ІІ декада квітня). Далі технологія вирощування нічим не відрізняється від попередньої. Збирають насінники прямим комбайнуванням. Обмолочують при повільному  обертанню барабана, щоб насіння не подрібнювалося. Насіння після обмолоту просушують на токах до вологості 8-10%.

 

 

 
Назад

юридическая консультация